OSTROV OBJEVŮ od 8.1. a 9.1. 2018 pokračujeme…

 Přednáška dne 4.1.2018 od 19:00

 Mudr. Zuzana Ludvíková;

Jak stimulovat správný vývoj mozku u dětí 1-3 roky? (pro lepší pochopení kurzů)

Kurzy: pondělí 9:00 námořníci 10:00 kormidelníci (BLOK A- pro nové zájemce)

úterý:  9:00 námořníci 10:00 kormidelníci( BLOK B -pro pokračující děti, blok B)

Vražská 1562, Praha 5, FITNESS RADOTÍN

Info: kacka.beranova@volny.cz

OSTROV OBJEVŮ

 jsou unikátní kurzy pro děti od 1-3 let, které stimulují jejich rozvoj zapojením všech smyslů.

Kurzy obsahují stovky různých aktivit.

Více o programu na www.ostrovobjevu.cz

   jak kurzy probíhají?

PRO RODIČE A BATOLATA

Kurzy pro rodiče a děti

(věk 12-36 měsíců dítě a rodič)

Sledujte nás na 

FC BATOLE

Na úvod se děti přivítají s maňáskem námořníkem Kryštůfkem. Dále následuje spektrum aktivit. V lekcích používáme především české písničky a básničky. 

Já ráda používám v lekcích Montessori pomůcky.

třídící hry, hry na počítání

objevování

tvůrčí činnosti

 rozvoj jemné a hrubé motoriky

dechová cvičení

rytmické a pohybové aktivity

 

Během těchto aktivit dítě postupně zapojuje všechny smysly (ochutnává, čichá, pozoruje, hmatá a poslouchá), a stimuluje a rozvíjí svůj mozek. Poté následuje krátká pohádka a rozloučení se písničkou. V hodinách používáme svoje unikátní pomůcky, pracovní sešity a CD.

CENA

od 170,-Kč-250,-Kč /45 minut

FOTO Z KURZŮ

CO ŘÍKAJÍ RODIČE?

Váš kurz navštěvujeme s Eliškou rády. Mně osobně přináší inspiraci pro tvorbu s dcerou doma nebo alespoň takový přehled, co vše by mohla už Eliška zvládat. Zároveň mě motivuje k více činnostem s dcerou doma. A potvrzuje mi, že to co po Elišce chci a co s ní doma zkouším, je přiměřené jejímu věku 🙂
Pro Elišku je přínos, že chodí mezi děti a zábavnou formou se seznamuje s novými věcmi nebo si opakuje již to, co jsme jí doma či na procházce ukazovali, o čem jsme si povídali.
maminka Veronika Kodišová a dcera Eliška

Na Ostrovu Objevů se mi líbilo, že program děti rozvíjí komplexně. Působí na všechny smysly. A navíc je každá hodina věnovaná jednomu tématu. Například při tématu Vaření děti ochutnávají potraviny a přičichnou si ke koření, ukazují se obrázky nádob ve kterých se vaří, obrázky se pak snaží umístit na velkou pachtu s výjevem kuchyně, kde se učí, kam věci patří, pak přímo zkouší například míchat kaši a ochutnat ji. Dále je v hodině přidána i pohybová část, hudební a kreativní, kde si děti kreslí a lepí za pomoci maminek do sešitů s předtisky, které děti dostaly i s audio CD od lektorky. Jsem ráda, že v kroužku je pouze 6 dětí, což je ideální počet a lektorku její práce opravdu bavila.

maminka Kadlecová a Toníček

Je to super nápad, využili jsme ho při návštěvě mých kamarádek ze Slovenska. Děti měly 3 hodinový hodnotný program   a dospělá sekce si mohla užít kina a kavárny. Cena byla přijatelná. Super a doporučuji

maminka Ivanka