ZARUČUJI, ŽE SE NEBUDETE NUDIT!

 OSTROV OBJEVŮ od ZÁŘÍ 2017

 pondělí námořníci 9:00, 11:00

úterý kormidelníci 10:00

Kurzy zahajujeme: 18.9.  19, 9. 2017

Vražská 1562, Praha 5

FITNESS RADOTÍN

Info: kacka.beranova@volny.cz

OSTROV OBJEVŮ

 jsou unikátní kurzy pro děti od 1-3 let, které stimulují jejich rozvoj zapojením všech smyslů.

Kurzy obsahují stovky různých aktivit.

Více o programu na www.ostrovobjevu.cz

Jako certifikovaná lektorka programu Ostrov objevů mohu vašim dětem tento program nabídnout nejen v Klubu Beránek, a třeba i ve vaší školce, jeslích nebo v domácím či nemocničním prostředí.

Kurzy Ostrova objevů rozšiřuji i o další aktivity, které dětem pomáhají rozvíjet

JAKÉ KURZY NABÍZÍM?

PRO RODIČE A DĚTI

Kurzy pro rodiče a děti

(věk 12-36 měsíců + rodič)

PRO ŠKOLKOVÉ/ JESLIČKOVÉ DĚTI

Pro zkvalitnění programu do jeslí a školek (45 minutový blok) KURZY PRO JESLIČKOVÉ DĚTI (pro skupinku 10-12 dětí), používáme své originální pomůcky, hudbu a pracovní sešit. Děti doprovází chůvy či paní učitelky.

PRO ZÁBAVU

Na narozeniny… ( už vás nic nenapadá co s dětmi dělat ?) Když jste doma a nudíte se… ( Prší a vy nevíte co dělat ?) Do nemocnice…( Jste již dlouho v nemocnici?) Zařídíme program na míru pro jednotlivce i skupinku dle věku dítěte. Pro děti od 1-9 let ( pomůcky, hudba, výtvarné potřeby)

CHYTRÉ HLÍDÁNÍ

Nemáte hlídací babičky? Nemáte na drahé hlídání ? Nabízíme chytré hlídání, kde se vaše děti nebudou nudit. Sežeňte si kamarádky s dětmi a utvořte skupinku 1-9 dětí.

http:www.chytrehlidani.cz

CENA

od 170,-Kč-250,-Kč /45 minut

CENA

120,-Kč / 45 minut

CENA

dle dohody (dle počtu dětí)

CENA

se odvíjí dle počtu dětí. Budete se divit- čím víc dětí – tím levnější.

JAK KURZY PROBÍHAJÍ?

Na úvod se děti pozdraví a přivítají s maňáskem námořníkem – Kryštůfkem, který je provází po celou hodinu, zazpíváme si společně úvodní písničku. Pak následuje celé spektrum aktivit, které jsou seřazeny tak, aby stále udržovaly pozornost dítěte (vše doprovází básničky a písničky)

– třídící hry
– počítání
– objevování
– tvůrčí činnosti
– rozvoj jemné a hrubé motoriky
– dechová cvičení
– rytmické a pohybové aktivity

Během těchto aktivit dítě postupně zapojuje všechny smysly (ochutnává, čichá, pozoruje, hmatá a poslouchá), a stimuluje a rozvíjí svůj mozek. Poté následuje krátká pohádka a rozloučení se písničkou. V hodinách používáme svoje unikátní pomůcky, pracovní sešity a CD.

Více informací : www.ostrovobjevu.cz

CO ŘÍKAJÍ RODIČE?

Váš kurz navštěvujeme s Eliškou rády. Mně osobně přináší inspiraci pro tvorbu s dcerou doma nebo alespoň takový přehled, co vše by mohla už Eliška zvládat. Zároveň mě motivuje k více činnostem s dcerou doma. A potvrzuje mi, že to co po Elišce chci a co s ní doma zkouším, je přiměřené jejímu věku 🙂
Pro Elišku je přínos, že chodí mezi děti a zábavnou formou se seznamuje s novými věcmi nebo si opakuje již to, co jsme jí doma či na procházce ukazovali, o čem jsme si povídali.
maminka Veronika Kodišová a dcera Eliška

Na Ostrovu Objevů se mi líbilo, že program děti rozvíjí komplexně. Působí na všechny smysly. A navíc je každá hodina věnovaná jednomu tématu. Například při tématu Vaření děti ochutnávají potraviny a přičichnou si ke koření, ukazují se obrázky nádob ve kterých se vaří, obrázky se pak snaží umístit na velkou pachtu s výjevem kuchyně, kde se učí, kam věci patří, pak přímo zkouší například míchat kaši a ochutnat ji. Dále je v hodině přidána i pohybová část, hudební a kreativní, kde si děti kreslí a lepí za pomoci maminek do sešitů s předtisky, které děti dostaly i s audio CD od lektorky. Jsem ráda, že v kroužku je pouze 6 dětí, což je ideální počet a lektorku její práce opravdu bavila.

maminka Kadlecová a Toníček

Je to super nápad, využili jsme ho při návštěvě mých kamarádek ze Slovenska. Děti měly 3 hodinový hodnotný program   a dospělá sekce si mohla užít kina a kavárny. Cena byla přijatelná. Super a doporučuji

maminka Ivanka